Černé
Černé

sipka_1

Filmová míchací hala je technologicky nejnáročnějším prostorem, kde se pobyt nepočítá v hodinách či dnech, ale v týdnech a měsících. I proto máme tak pohodlná producentská křesla...

Studio má Dolby Atmos Feature film certifikaci. Hala je vybavena digitálním reprodukčním řetězcem JBL Cinema, mixážním systémem Avid S6, třemi systémy Pro Tools HD a také DCP serverem Dolby. Digitální DCP Projektor Barco a postprodukční filmový projektor Sondor jsou posuvné na kolejovém systému. 

Stříbrné
Stříbrné

sipka_1

Filmová a Dolby Atmos HE míchací hala s digitálním poslechovým řetězcem a Avid S6 míchacím systémem.

Koncipovaná primárně pro náročnou dramatickou tvorbu.

Zelené
Zelené

sipka_1

Vycházíme z filozofie příjemného pracovního prostředí, kde technologie nemá vládnout, ale sloužit. Možná i z toho pramení kódování studií dle barev. Cílem je, aby se klient cítil příjemně, měl možnost efektivní práce a jednoduše mohl komunikovat se zvukařem či hercem ve studiu.

Modré
Modré

sipka_1

Všechna studia jsou propojena vysokorychlostními sítěmi a mají okamžitý přístup k rozsáhlým ruchovým a hudebním bankám. Díky centrální logice ukládání dat je přijímání a export podkladů velmi operativní. Výhodou centrálního propojení je i vysoká bezpečnost dat a několikanásobná automatizovaná záloha.

Oranžové
Oranžové

sipka_1

Jako hlavní pracovní stanici používáme AVID Pro Tools, doplněnou v každém studiu vhodným kontrolerem.

Bordó
Bordó

sipka_1

Výborné na soustředěnou delší práci, výborně se tu skládá hudba. Pracovní stůl má unikátní lité nohy.

Fialové
Fialové

sipka_1

Míchací režie pro náročné TV projekty s přesahem do hudebních mixů je vybavena třemi různými poslechovými systémy a krásnými analogovými hračkami.

Žluté
Žluté

sipka_1

Jednou z nejdůležitějších věcí pro zvukaře, ale i režiséry a producenty, je možnost vždy se spolehnout na kvalitu poslechu. Právě z tohoto důvodu máme jednotně ve všech studiích systémy Miller&Kreisel, které jsou přímo navrženy pro AV postprodukci.

Červené
Červené

sipka_1

V míchací režii s plátnem se výborně připravují filmy, ale i trailery a kinoreklamy.

Růžové
Růžové

sipka_1

Dokonce i plastický akustický RPG difuzor může vypadat jako umělecké dílo. Václav Havel si chodil do "růžové" dát šlofíka v pohovce při práci na filmu Odcházení.

Šedé
Šedé

sipka_1

Pro příjem zvuku máme k dispozici mikrofonní předzesilovače Lafont ADR/Foley processor, Millenia Media a Pendulum a mikrofony Neumann, Schoeps, Sennheiser a Sanken.

Azurové
Azurové

Tyrkysové
Tyrkysové

sipka_1

I malá pracoviště jsou důležitá. Někdy navíc velmi šikovná.

Bronzové
Bronzové

sipka_1

Jedno z nejmodernějších ruchových studií v Evropě s nepřeberným množstvím rekvizit. Za zmínku stojí unikátní bazének pro natáčení vodních efektů a různé druhy povrchů a dveří. Pro projekci obrazu je studio vybavené televizorem i filmovým plátnem.

Red Box
Red Box

sipka_1

Mozek Soundsquare, kde všechny zakázky začínají i končí. Sem se sbíhají všechna nervová vlákna, optické kabely, telefonní linky nebo ethernet.