Černé
Černé

sipka_1

Filmová míchací hala je technologicky nejnáročnějším prostorem, kde se pobyt nepočítá v hodinách či dnech, ale v týdnech a měsících. Jejím centrem byl filmový míchací stůl AMS Neve s automatikou Encore2 a schopností pracovat se stovkami kanálů. Nyní je pro mixy ve formátech 5.1, 7.1 a hlavně Dolby ATMOS™ k dispozici AVID S6. Hala je vybavena poslechem JBL a má vlastní strojovnu, projekci zajišťuje 35mm postprodukční projektor Sondor nebo HD video Panasonic. Naším nejoblíbenějším simulátorem prostoru je efektový procesor TC Electronic system 6000 MKII. Míchací hala byla navržena podle standardu Dolby Premiere.

Stříbrné
Stříbrné

sipka_1

Nové míchací studio s nejmodernější technikou a akustikou, Dolby ATMOS™ zvukovým systémem a JBL monitory.

Zelené
Zelené

sipka_1

Vycházíme z filozofie příjemného pracovního prostředí, kde technologie nemá vládnout, ale sloužit. Možná i z toho pramení kódování studií dle barev. Cílem je, aby se klient cítil příjemně, měl možnost efektivní práce a jednoduše mohl komunikovat se zvukařem či hercem ve studiu.

Modré
Modré

sipka_1

Všechna studia jsou propojena vysokorychlostními sítěmi a mají okamžitý přístup k rozsáhlým ruchovým a hudebním bankám. Díky centrální logice ukládání dat je přijímání a export podkladů velmi operativní. Výhodou centrálního propojení je i vysoká bezpečnost dat a několikanásobná automatizovaná záloha.

Oranžové
Oranžové

sipka_1

Jako hlavní pracovní stanici používáme AVID Pro Tools, doplněnou v každém studiu vhodným kontrolerem.

Bordó
Bordó

sipka_1

Výborné na soustředěnou delší práci, výborně se tu skládá hudba. Pracovní stůl má unikátní lité nohy.

Fialové
Fialové

sipka_1

Míchací režie pro náročné TV projekty s přesahem do hudebních mixů je vybavena třemi různými poslechovými systémy a krásnými analogovými hračkami.

Žluté
Žluté

sipka_1

Jednou z nejdůležitějších věcí pro zvukaře, ale i režiséry a producenty, je možnost vždy se spolehnout na kvalitu poslechu. Právě z tohoto důvodu máme jednotně ve všech studiích systémy Miller&Kreisel, které jsou přímo navrženy pro AV postprodukci.

Červené
Červené

sipka_1

V míchací režii s plátnem se výborně připravují filmy, ale i trailery a kinoreklamy.

Růžové
Růžové

sipka_1

Dokonce i plastický akustický RPG difuzor může vypadat jako umělecké dílo. Václav Havel si chodil do "růžové" dát šlofíka v pohovce při práci na filmu Odcházení.

Šedé
Šedé

sipka_1

Pro příjem zvuku máme k dispozici mikrofonní předzesilovače Lafont ADR/Foley processor, Millenia Media a Pendulum a mikrofony Neumann, Schoeps, Sennheiser a Sanken.

Azurové
Azurové

Tyrkysové
Tyrkysové

sipka_1

I malá pracoviště jsou důležitá. Někdy navíc velmi šikovná.

Bronzové
Bronzové

sipka_1

Jedno z nejmodernějších ruchových studií v Evropě s nepřeberným množstvím rekvizit. Za zmínku stojí unikátní bazének pro natáčení vodních efektů a různé druhy povrchů a dveří. Pro projekci obrazu je studio vybavené televizorem i filmovým plátnem.

Red Box
Red Box

sipka_1

Mozek Soundsquare, kde všechny zakázky začínají i končí. Sem se sbíhají všechna nervová vlákna, optické kabely, telefonní linky nebo ethernet.